Renovatio
РУССКИЙ УКРАЇНСЬКА ENGLISH

Дизайн Проекти Квартир

Дизайн проєкт квартири - це основний документ, який ми створюємо під кожен проєкт індивідуально. Для його розробки ми максимально виявляємо потреби та звички людей, уточнюємо і смакові переваги та стиль життя. Дизайн-проєкт зазвичай містить: креслення майбутнього інтер'єру, комплексний пакет документів, схеми розміщення, 3-д візуалізацію.

Етапи створення дизайн-проєкту квартир

Дизайн-проект квартири зазвичай є з 4-х основних етапів:

1) Основний рівень «ознайомлення» та виявлення необхідних речей. На цьому етапі ми здійснюємо виїзд на об'єкт, проводимо оцінку вартості після виявлення потреб та переваги клієнтів. Також цей етап охоплює погодження строкових робіт, підписання договору та виїзд на зняття основних замінників приміщень.

2) Другий етап включає містить в собі створення об'ємного 3Д проєкту дизайнерського рішення під конкретний об'єкт. Це бачення того, як буде виглядати проєкт після реалізації. Як правило, ми складаємо кілька варіантів (до трьох), щоб максимально розкрити дизайнерські ідеї.

3) Цей етап включає в себе підготовку та узгодження різних типів технічної документації на розміщення меблів, створення плану стелі, схеми розташування всіх електроприборів,  проєкт розташування сантехніки та інших елементів дизайну.

4) На четвертому етапі ми займаємось підготовкою всієї технічної документації, а також видаємо 3-D візуалізацію вже в масштабі об'єкта (один погоджений варіант). Створюємо відомості про окремі матеріали, де прописуємо всі матеріали, які будемо використовувати при реалізації. Також ми розробляємо та надає клієнту специфікації на меблі та освітлення з підбором конкретних шоу-румів, де це краще придбати.

 

Сучасні тренди в дизайні квартири

Ми створюємо трендові дизайни квартир, які будуть актуальні завжди. Потому що індивідуальність - це головний тренд, який ніколи не вийде з мод. Змішування стилів або міксі їх - ще один тренд, якого ми притримуємося. Адже дуже скучно робити дизайн за канонами одного стилю, мікс стилів оживлює інтер'єр, робить його сучасним і достатньо мобільним та гнучким.

Як формується ціна на дизайн проєкт квартир

Вартість дизайну проєкту квартири завжди прямо залежить від поставлених завдань, їх важкості виконання, а також етапів реалізації та загальної площі приміщень. Ми рекомендуємо підходити до дизайну проєкту квартири максимально комплексно, щоб очікування та реальність відповідали 100% без нервових та додаткових грошових зарплат.

Замовити проект в такому ж стилі
14 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ В RENOVATIO

Ультрасучасні ідеї дизайну інтер'єру, екстер'єру, ландшафтного дизайну
Унікальність в будь-якому стилі дизайну
Оригінальні ідеї архітектурного проектування
Точне втілення «мрії» в життя
Чіткий графік і послідовність етапів створення дизайну проекту
Вибудувана система роботи з клієнтом
Мобільні перевірені команди з будівництва та ремонту
Ретельний авторський і генпідрядних нагляд
Стійкі партнерські відносини з підрядниками
Проактива компетентна команда
13-річний успішний досвід
Значне портфоліо (offline/online)
Наявність каталогів і виставкових зразків
Зручне місце розташування компанії

Отримати консультацію RENOVATIO

×

Кожен проект для нас індивідуальний, щоб дізнатися вартість наших послуг, вкажіть:


ШАГ 2 з 2 - Укажіть період часу у теченні якого бажаєте отримати точну оцінку за замовленням:

×
Замовити зворотній дзвінок

ОК