Renovatio
РУССКИЙ УКРАЇНСЬКА ENGLISH

Дизайн Проекти будинків і котеджів

Будинки та котеджі обов'язково повинні мати продумані дизайн-проєкти. Адже будинок - це більш складна, багатогранна будівля ніж квартира, і тут максимально важливо все продумати. Дизайн проєкт будинків і котеджів допоможе створити єдину концепцію, яка буде максимально відповідати стилю життя всіх членів сім'ї, при цьому гармонійно виглядати в єдиній канві дизайну.

Етапи створення дизайн проєкту будинків і котеджів

1) Створення загальної концепції з архітектурними планами. Це первинний і важливий етап, оскільки саме на ньому ми проводимо заміри приміщення, створюємо план будинку з розсташуванням меблів і техніки в декількох варіантах. Обов'язково обговорюємо варіанти з замовником, щоб скласти єдиний план.

2) Створення 3-Д проєкту в кольорах з детальним описом. Обов'язково на цьому етапі ми обговорюємо і стверджуємо всі оздоблювальні матеріали. На другому етапі ми відвідуємо різні шоу-руми, підбираємо відповідні дизайнерські меблі та максимально все готуємо для проєкту.

3) Фінальний етап створення дизайн проєкту полягає в розробці креслень, технічної документації для будівельників. А саме: креслення з розмірами, планування будівлі з розміщенням меблів і техніки, плани демонтованих споруд і перегородок, що зводяться, план і специфікація дверей із зазначенням розмірів дверних прорізів, план розміщення сантехнічного обладнання, плани стелі та її розмітки, плани підлоги і її розмітки, плани розміщення електрообладнання та освітлювальних приладів з прив'язкою до місця, план деталей інтер'єру.

Поточні тренди в дизайні будинків і котеджів

Мінімалізм і свобода простору - основні тренди в дизайні будинків і котеджів. Звичайно, все дуже індивідуально, але свобода простору важлива і ми завжди робимо акцент на цьому. Адже будинок повинен наповнювати енергією, бути комфортним просторои для відпочинку і роботи. Ще один стійкий тренд - це природні матеріали. Натуральний камінь, дерево, льон. Основним декором стали зелені рослини, які підкреслюють натуральність і природність дизайну котеджу.

Як формується ціна на дизайн проєкт будинків і котеджів

Основні характеристики, які формують ціну на дизайн проєкт будинків і котеджів це: площа будинку, складність архітектурних та інженерних рішень, складність різних інженерно-геологічних рішень, повний склад проєкту.

Замовити проект в такому ж стилі
14 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ В RENOVATIO

Ультрасучасні ідеї дизайну інтер'єру, екстер'єру, ландшафтного дизайну
Унікальність в будь-якому стилі дизайну
Оригінальні ідеї архітектурного проектування
Точне втілення «мрії» в життя
Чіткий графік і послідовність етапів створення дизайну проекту
Вибудувана система роботи з клієнтом
Мобільні перевірені команди з будівництва та ремонту
Ретельний авторський і генпідрядних нагляд
Стійкі партнерські відносини з підрядниками
Проактива компетентна команда
13-річний успішний досвід
Значне портфоліо (offline/online)
Наявність каталогів і виставкових зразків
Зручне місце розташування компанії

Отримати консультацію RENOVATIO

×

Кожен проект для нас індивідуальний, щоб дізнатися вартість наших послуг, вкажіть:


ШАГ 2 з 2 - Укажіть період часу у теченні якого бажаєте отримати точну оцінку за замовленням:

×
Замовити зворотній дзвінок

ОК