Renovatio
РУССКИЙ УКРАЇНСЬКА ENGLISH

Ми створюємо ексклюзивний дизайн інтер'єру преміум-рівня

 

 

Юрій Сех

Юрій Сех

Провідний дизайнер, засновник студії дизайну інтер'єру «Ріноваціо»

Юрій — амбітний і талановитий дизайнер, а також керівник дизайн студії Renovatio в одній особі. Любить якість і серйозно піклується про високий рівень дизайну і стандартах роботи студії. Завжди в тренді модних тенденцій, постійно вдосконалюється, багато подорожує і відвідує всілякі світові виставки дизайну і архітектури. Основною метою вважає створення унікального, зручного, функціонального інтер'єру, що відображає всі побажання свого замовника.

 

Поставити запитання

Публікації в журналах

Журнал Le Classique №1 (42) 2020

Журнал Le Classique №2 (36) 2018

Le Classique №3 (45) 2021

Про нас

«Майбутнє не можна передбачити, але можна винайти », — сказав колись лауреат Нобелівської премії Денис Габор. Перефразовуючи слова відомого вченого, додамо: можна винайти, удосконалюючи і втілюючи в життя тільки найсміливіші мрії людства. Цим принципом архітектурно-дизайнерська компанія RENOVATIO керується вже 11 років. Об'єднуючи прогресивне дизайнерське мислення, інноваційні технології, багатопрофільну компетентність і бажання задовольняти найвишуканіші запити клієнтів, компанія щодня перетворює і покращує навколишній світ в своїх проектах (понад 600 об'єктів в Україні і в інших країнах світу).

НАША МІСІЯ — створювати ультрасучасні унікальні проектні рішення, які надихають людей жити більш комфортним, безпечним і щасливим життям.

БАЧЕННЯ — бути лідером в сфері дизайну та будівництва для процвітання людей і бізнесу в мінливому трансформаційному світі.

14 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ В RENOVATIO

 1. Ультрасучасні ідеї дизайну інтер'єру, екстер'єру, ландшафтного дизайну
 2. Фахівці студії постійно удосконалюють техніки створення оригінальних дизайнів, відстежують останні тренди в цій галузі, регулярно відвідують світові презентації та спеціалізовані виставки. Тому командна робота студії готова надати невичерпний обсяг прогресивних ідей оформлення інтер'єру, екстер'єру, ландшафту для створення просторів, що приносять комфорт і позитив.

 3. Унікальність в будь-якому стилі дизайну
 4. Працюючи в усіх стилях, RENOVATIO створює оригінальні дизайнерські & laquo; родзинки & raquo; під кожного клієнта, щоб його життєвий простір був максимально затишним, багатофункціональним відображенням персональної & laquo; картини світу & raquo; і значущих цінностей.

 5. Оригінальні ідеї архітектурного проектування
 6. Відточуючи техніки виробництва оригінальних проектів, архітектори та інженери компанії об'єднують свої знання для розробки комплексних інтегрованих архітектурних проектів, надихаючих на нові способи життя.

 7. Точне втілення «мрії» в життя
 8. Професійно розроблений, продуманий до дрібниць проект гарантує замовнику, що всі задумані елементи можливо здійснити на реальному об'єкті. Це підтверджується наявністю повної робочої документації, за якою працюватимуть керівники і будівельники проектів.

 9. Чіткий графік і послідовність етапів створення дизайну проекту
 10. Всі етапи створення дизайну кожного об'єкта фіксуються в чіткому порядку (розробка планувального рішення, формування концепції дизайну, візуалізація проекту) і детально узгоджуються з клієнтом.

 11. Вибудувана система роботи з клієнтом
 12. Фахівці RENOVATIO пропонують проектні рішення, діляться своїм баченням, враховують унікальні переваги клієнтів, створюють для замовників надійну систему контролю, підтримки і супроводу на всіх етапах життєвого циклу проекту. Для зручності всі організаційні питання вирішуються з керівником проектів, а робочі питання узгоджуються з дизайнерами.

 13. Мобільні перевірені команди з будівництва та ремонту
 14. Будівельники компанії - це окремо сформовані команди, в якій кожен майстер має технічну освіту в своїй спеціалізації, досвід роботи не менше 10-ти років і професійні компетентності для реалізації розроблених проектів.

 15. Ретельний авторський і генпідрядних нагляд
 16. Етап авторського нагляду і генпідряду включає в себе підбір всіх матеріалів для чистової обробки приміщення. При цьому замовник отримує на руки відомості матеріалів із зазначенням місця покупки, артикулу і вартості кожної деталі. На цьому етапі компанія допомагає клієнтам значно економити час і витрати завдяки кращим пропозиціями надійних підрядників і постачальників.

 17. Стійкі партнерські відносини з підрядниками
 18. Довгострокові перевірені & laquo; зв'язки & raquo; компанії дозволяють швидко знайти висококваліфікованих підрядників на окремі види робіт, а також вчасно скоригувати ці запитання.

 19. Проактива компетентна команда
 20. Ми працюємо, щоб бути лідером в області дизайну і архітектури. Об'єднавши талановитих креативних новаторів з упевненим почуттям стилю, гнучкістю і відповідальністю для кожного окремого клієнта і завдання, ми надихаємо наше оточення покращувати якість свого життя.

 21. 13-річний успішний досвід
 22. Велика кількість реалізованих проектів дозволяє дизайнерам точно визначати потреби клієнта і швидко пропонувати оптимальні рішення в рамках заданого бюджету. Значна кількість відгуків та рекомендацій задоволених клієнтів & ndash; перше тому підтвердження.

 23. Значне портфоліо (offline/online)
 24. Більш ніж 600 успішно реалізованих проектів в Україні та за кордоном дозволяють клієнту ознайомитися і зорієнтуватися в розмаїтті стилів, а також в інноваційних рішеннях ще до початку співпраці з компанією.

 25. Наявність каталогів і виставкових зразків
 26. Клієнт в будь-який момент може переглянути каталоги та & laquo; помацати & raquo; зразки матеріалів всіх постачальників, з якими працює студія.

 27. Зручне місце розташування компанії
 28. Замовнику не складе труднощів приїхати в комфортний офіс на презентацію проекту або на особисту зустріч з дизайнерами.

Зазначені переваги дозволяють RENOVATIO якісно і оперативно втілювати мрії своїх клієнтів!

Наші партнери

Про Нас - Фото 1 Про Нас - Фото 2 Про Нас - Фото 3 Про Нас - Фото 4 Про Нас - Фото 5 Про Нас - Фото 6 Про Нас - Фото 7

Отримати консультацію RENOVATIO

×

Кожен проект для нас індивідуальний, щоб дізнатися вартість наших послуг, вкажіть:


ШАГ 2 з 2 - Укажіть період часу у теченні якого бажаєте отримати точну оцінку за замовленням:

×
Замовити зворотній дзвінок

ОК